USD
3,6076
EURO
3,8950
ALTIN
142,9242

130 Bin Öğretmene İş Sağlığı ve Güvenliği Dersi Verilecek

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü tarafından yapılan protokol anlaşmasına göre meslek okullarında görev yapan yaklaşık 130 bin öğretmene “iş sağlığı ve güvenliği” dersi verilecek. Türkiye’de yaklaşık olarak 3 bin 291 meslek lisesi bulunmakta. Öğretmenlere verilecek olan “iş sağlığı ve güvenliği” eğitimiyle birlikte meslek liselerinde olabilecek olası kazanların da önüne geçilmesi […]

130 Bin Öğretmene İş Sağlığı ve Güvenliği Dersi Verilecek

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü tarafından yapılan protokol anlaşmasına göre meslek okullarında görev yapan yaklaşık 130 bin öğretmene “iş sağlığı ve güvenliği” dersi verilecek.

Türkiye’de yaklaşık olarak 3 bin 291 meslek lisesi bulunmakta.

Öğretmenlere verilecek olan “iş sağlığı ve güvenliği” eğitimiyle birlikte meslek liselerinde olabilecek olası kazanların da önüne geçilmesi planlanıyor.

Konuyla ilgili çalışmaların planlanmasından sonra okullara resmi yazılar gönderilecek olup gerekli seminer çalışması yapılacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.