USD
3,7768
EURO
4,0363
ALTIN
147,0789

200 bin Öğretmene Seminer Verilecek

Milli Eğitim Bakanlığı özel eğitime ihtiyaç duyanlar için öğretmenlere “Özel Eğitim Hizmet Semineri” verilecek. Tüm Türkiye’de verilecek olan seminer 1 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak. Uzman Personel tarafından verilecek olan seminerin günde 6 saat yapılması planlanıyor. Seminer sonrasında özel eğitime muhtaç öğrencilere öğretmenler tarafından daha doğru bir şekilde yaklaşım gösterilmesi amaçlanıyor. Seminerlere […]

200 bin Öğretmene Seminer Verilecek

Milli Eğitim Bakanlığı özel eğitime ihtiyaç duyanlar için öğretmenlere “Özel Eğitim Hizmet Semineri” verilecek. Tüm Türkiye’de verilecek olan seminer 1 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak.

Uzman Personel tarafından verilecek olan seminerin günde 6 saat yapılması planlanıyor. Seminer sonrasında özel eğitime muhtaç öğrencilere öğretmenler tarafından daha doğru bir şekilde yaklaşım gösterilmesi amaçlanıyor. Seminerlere 200 bin öğretmenin katılması bekleniyor.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.