• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2016 Eylül İl Dışı ve İl İçi Yer Değiştirme Kontenjanları Açıklandı

2016 Eylül İl Dışı ve İl İçi Yer Değiştirme Kontenjanları Açıklandı

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlere bir sürpriz yaparak Haziran ayında yapılan il dışı ve il içi atamalarına ek olarak Eylül ayında da il dışı atama ve il içi atama yapacağını açıklamıştı. Aynı gün MEB 2016 Eylül İl Dışı Atama […]

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edinGooglePlay

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlere bir sürpriz yaparak Haziran ayında yapılan il dışı ve il içi atamalarına ek olarak Eylül ayında da il dışı atama ve il içi atama yapacağını açıklamıştı. Aynı gün MEB 2016 Eylül İl Dışı Atama ve Eylül İl İçi Atama kılavuzlarını yayımlamıştı. Eylül ayındaki yer değiştirmelere başvuracak öğretmenlerin merakla beklediği konuların başında ise 2016 Eylül Yer Değiştirme Kontenjanları gelmektedir.

2016 Eylül Öğretmen İl Dışı-İçi Yer Değiştirme Kontenjanları

2-8 Eylül tarihlerinde yapılacak olan yer değiştirme başvurularının okul bazında verilen branş kadro listesi açıklandı. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

2016 Eylül İl İçi ve İl Dışı Yer Değiştirme Kontenjanları İçin TIKLAYINIZ

Bilindiği üzere dün gece yayımlanan KHK ile 28 bin öğretmenin MEB ile ilişiği kesilmişti. İlgili öğretmenlerin norm kadroları şu anda hızlı bir şekilde okulların normlarından düşmektedir. Birçok okuldaki arkadaşlarımızın okullarındaki normları sorguladığımızda saat 19.00’dan sonra KHK ile görevden çıkarılanların normları ihtiyaç olarak görünmeye başlanmıştır. Bu süreç hızlı bir şekilde devam etmektedir. Muhtemelen MEB gece yarısına kadar çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayıp kontenjanları ilan edecektir. Tüm gelişmeleri bu sayfa altında paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen takipte kalınız. Aşağıda yer alan Android uygulamamızı indirdiğiniz takdirde kontenjanlar ilan edildiğinde telefonunuza bildirim gelecektir.

GooglePlay

(Bugün sabah açıklanması gereken kontenjanlar MEB’in yavaş hareket etmesi sonrasında gecikmiştir. Son zamanlarda alışkanlık haline geldiği gibi kontenjanları akşam açıklayacaktır. MEB’in çok kısa süre içerisinde kontenjanları açıklaması gerekiyor. Lütfen takipte kalınız ve sayfamızı ara ara yenileyiniz)

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. il içi tercih yapmak için neden il dışı sekmesinden il içi ni secmemiz gerekiyor. neden il içi ve il dışı diye 2 ayrı sekme yapmamışlar.

    • Bende il içi isteyecektim. Bende aynı durumla karşılaştım. kendi ilimde urfada hiç açık görünmuyor.bence bir sıkıntı var.yoksa koskoca il de boş kadro yokmu..

  2. kontenjanlar ne Zaman yayınlanır? il içi tercih yapamıyor muyuz kendi ilim İstanbul yok mebbis te, bilgisi olan var mı?

  3. 8eylül akşamı beş dakikalığına açılır yapması gerekenler tercihini yapar ve kapanır mesele bu bilmem anlaşıldı mı?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor