USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

2016 KPSS Lisans Branş Sıralamaları Güncellendi

ÖSYM açıklama yaparak 2016 KPSS Lisans branş sıralamalarının güncellendiğini duyurdu. Güncelleme sonrasında adayların sıralamalarında önemli değişiklikler bulunuyor.

2016 KPSS Lisans Branş Sıralamaları Güncellendi

ÖSYM açıklama yaparak 2016 KPSS Lisans branş sıralamalarının güncellendiğini duyurdu. Güncelleme sonrasında adayların sıralamalarında önemli değişiklikler bulunuyor. 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı Lisans branş sıralarının güncellendiğini belirten ÖSYM adayların sıralamalarını https://ais.osym.gov.tr/ adresinden sisteme girip tekrar kontrol etmelerini istedi.

Edindiğimiz bilgiye göre bazı adayların eğitim bilgileri güncellendiğinden dolayı branşlarda sıralamaların değişebileceği düşünülmüş. Adayların yaptıkları yorumlarda sıralamalarda branş bazında ortalama 10 civarında bir değişiklik olduğu belirtildi. Gelen yorumlarda bazı branşlarda 100’e yakın bir sıra değişimi yaşandığı da yer almakta.

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

ÖSYM tarafından yapılan 2016 KPSS Lisans Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesi Açıklaması:

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Esra Aralık 13, 2016

      Sebep Ne zaten atamiyosunuz neyin derdindesnz güncelleme yapana kadar atama yapın hakkımı Helal etmiyorum harcligimizi bile kitaplara yatırdık ya sonuç hüsran .

      Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.