USD
3,6370
EURO
3,9258
ALTIN
145,8590

419 Öğretmen Göreve Geri Döndü

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin    Milli Eğitim Bakanlığı geçen hafta Tunceli’de 504 öğretmen ve personeli açığa almıştı. Bugün ise CHP Milletvekili Gürsel Erol bakanla görüştüğünü ve öğretmenlerin göreve iade edileceklerini açıklamıştı. Son Dakika olarak Tunceli Valiliği resmi sitesinden açıklama yaparak açığa alınan […]

419 Öğretmen Göreve Geri Döndü

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin   GooglePlay

Milli Eğitim Bakanlığı geçen hafta Tunceli’de 504 öğretmen ve personeli açığa almıştı. Bugün ise CHP Milletvekili Gürsel Erol bakanla görüştüğünü ve öğretmenlerin göreve iade edileceklerini açıklamıştı.

Son Dakika olarak Tunceli Valiliği resmi sitesinden açıklama yaparak açığa alınan 504 öğretmen ve personelden 419’unun görevine iade edildiğini ve listelerin okullara gönderildiğini açıkladı. 85 öğretmenin ise soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

Sosyal Medyadan Öğretmen Haberlerini Takip İçin Aşağıdaki Sayfa-Grubumuzu Beğenebilirsiniz:

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.