USD
3,0810
EURO
3,3524
ALTIN
125,2242

Adana MEM’e Göre Öğretmene İki Nöbet Verilebilir

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Eğitim-Sene gönderdiği resmi yazıda öğretmenlere haftanın 2 gününde nöbet verilmesinin okul idaresinin yetkisinde olduğunu belirtti. Bazı okullarda öğretmenlerin haftada iki gün nöbet tuttukları belirtilmektedir. Bu yazıyla öğretmenlerin bu nöbetleri tutması gerektiği de açıklanmış oldu. Öğretmenlerin uzun süredir talep ettiği nöbet ücretinin sadece haftalık 2 ek ders ücretiyle sınırlı kalmıştı. Ancak […]

Adana MEM’e Göre Öğretmene İki Nöbet Verilebilir

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Eğitim-Sene gönderdiği resmi yazıda öğretmenlere haftanın 2 gününde nöbet verilmesinin okul idaresinin yetkisinde olduğunu belirtti. Bazı okullarda öğretmenlerin haftada iki gün nöbet tuttukları belirtilmektedir. Bu yazıyla öğretmenlerin bu nöbetleri tutması gerektiği de açıklanmış oldu.

Öğretmenlerin uzun süredir talep ettiği nöbet ücretinin sadece haftalık 2 ek ders ücretiyle sınırlı kalmıştı. Ancak öğretmenler gün boyu bazı okullarda net 10 ders saati nöbet tutmaktadır.

www.kamudanses.com

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.