USD
3,6069
EURO
3,8944
ALTIN
142,8869

Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Tereddüte Düşülen Hususlar

Milli Eğitim Bakanlığı aday öğretmenlerin yetiştirilmesi sürecinde yaşanan aksaklıklar ve tereddütler sonrasında 81 İl MEM’e yazı gönderdi. Aday öğretmenlerin okula geliş-gidiş saatleri, aday öğretmenlerin boş derslere sokulması, aday öğretmenlerin tek başına nöbet tutması, aday öğretmenlerin form işlemleri, aday öğretmen performans değerlendirme noktasında var olan sorun ve tereddütlere bir açıklama getirdi. Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için […]

Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Tereddüte Düşülen Hususlar

Milli Eğitim Bakanlığı aday öğretmenlerin yetiştirilmesi sürecinde yaşanan aksaklıklar ve tereddütler sonrasında 81 İl MEM’e yazı gönderdi. Aday öğretmenlerin okula geliş-gidiş saatleri, aday öğretmenlerin boş derslere sokulması, aday öğretmenlerin tek başına nöbet tutması, aday öğretmenlerin form işlemleri, aday öğretmen performans değerlendirme noktasında var olan sorun ve tereddütlere bir açıklama getirdi.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR






    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.