USD
3,0807
EURO
3,3460
ALTIN
125,6066

AÖF Kayıt Yenileme

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) için kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Açıköğretim Fakültesi için 2. dönem kayıt yenileme 22 Şubat – 4 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak. 2. dönem yani bahar döneminde eğitimine devam etmek isteyen tüm öğrencilerin kayıtlarını bu tarihler arasında yenilemeleri gerekecek. Ders Seçimi Açıköğretim Fakültesinde okuyan tüm öğrencilere üniversite tarafından 30 kredilik […]

AÖF Kayıt Yenileme

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) için kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Açıköğretim Fakültesi için 2. dönem kayıt yenileme 22 Şubat – 4 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak. 2. dönem yani bahar döneminde eğitimine devam etmek isteyen tüm öğrencilerin kayıtlarını bu tarihler arasında yenilemeleri gerekecek.

Ders Seçimi

Açıköğretim Fakültesinde okuyan tüm öğrencilere üniversite tarafından 30 kredilik ders atanacak. Öğrenciler tekrar aldıkları derslerin dışında ders silme işlemi yapabilecek olup isterlerse üst sınıflardan olmak üzere toplam 45 krediye kadar alabileceklerdir.

Kayıt Yenileme Ödemeleri

Her dönem ödenen eğitim-öğretim harç bedeli için öğrenciler ders işlemlerini tamamladıktan sonra 4 Mart 2016 Cuma günü saat 23.59’a kadar  Kredi Kartı/Banka Kartı ile(öğrenci sayfasından), Vakıfbank şube ATM, İnternet ve Telefon bankacılığından ödemeyi yapmaları gerekmektedir. (Not 4 Mart 2016 günü kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.)

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.