USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

Askerlik Hizmet Birleştirme Dilekçesi

Memurlar ve öğretmenlik görevleri süresinde ya da öncesinde yaptıkları askerlik görevi için hizmet puanı alırlar. Öğretmenler için askerlik puan hesaplamasında askerlik yapılan ilin en düşük puanlı okulu baz alınarak yapılır. Puanların sisteme eklenebilmesi için çalıştığınız kuruma dilekçe vermeniz yeterlidir. Öğretmenlerin çalıştıkları okula askerlik hizmet birleştirme dilekçesini vermeleri yeterlidir. ☞ Askerlik Hizmet Birleştirme Dilekçe Örneğini İndirmek […]

Askerlik Hizmet Birleştirme Dilekçesi

Memurlar ve öğretmenlik görevleri süresinde ya da öncesinde yaptıkları askerlik görevi için hizmet puanı alırlar. Öğretmenler için askerlik puan hesaplamasında askerlik yapılan ilin en düşük puanlı okulu baz alınarak yapılır. Puanların sisteme eklenebilmesi için çalıştığınız kuruma dilekçe vermeniz yeterlidir. Öğretmenlerin çalıştıkları okula askerlik hizmet birleştirme dilekçesini vermeleri yeterlidir.

Askerlik Hizmet Birleştirme Dilekçe Örneğini İndirmek İçin Tıklayınız

☞  Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.