• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakan İsmet Yılmaz: 15 Bin Öğretmen Daha Atayacağız

Bakan İsmet Yılmaz: 15 Bin Öğretmen Daha Atayacağız

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz dün Sivas Valiliğini ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında birçok açılış törenine katılan Bakan İsmet Yılmaz MEB’le ilgili birçok açıklama yaptı. Öğretmen atamalarıyla ilgili de konuşan Bakan, 15 öğretmen ataması sürecinin devam ettiğini bunun üstüne 15 bin öğretmen ataması daha yapmak istediklerini […]

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz GooglePlay

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz dün Sivas Valiliğini ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında birçok açılış törenine katılan Bakan İsmet Yılmaz MEB’le ilgili birçok açıklama yaptı.

Öğretmen atamalarıyla ilgili de konuşan Bakan, 15 öğretmen ataması sürecinin devam ettiğini bunun üstüne 15 bin öğretmen ataması daha yapmak istediklerini ve Maliye Bakanlığından atama izni istediklerini belirten Yılmaz, böylelikle yeni eğitim-öğretim yılında evlatlarımızın öğretmensiz kalmasına engel olmak istiyoruz, dolayısıyla toplamda 30 bin öğretmenimizi kısa zamanda atamak istiyoruz şeklinde açıklama yaptı.

MEB’in atama iznine kısa zamanda Maliye Bakanlığı tarafından cevap verilmesini ve biran önce çok sayıda öğretmen arkadaşımızın öğrencilerine kavuşmasını biz de kamudanses olarak diliyoruz.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor