USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

Başbakan: Mecbur Kalmadıkça Kamuya Personel Almayacağız

Başbakan Binali Yıldırım, ekonomiyle ilgili yaptıkları toplantı sonrasında gündemdeki ekonomi konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Binali Yıldırım, kamuda tasarruflar devam edecek, mecbur kalmadıkça memur alımı yapmayacağız dedi.

Başbakan: Mecbur Kalmadıkça Kamuya Personel Almayacağız

Başbakan Binali Yıldırım, ekonomiyle ilgili yaptıkları toplantı sonrasında gündemdeki ekonomi konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Binali Yıldırım, kamuda tasarruflar devam edecek, mecbur kalmadıkça memur alımı yapmayacağız dedi. Başbakan Binali Yıldırım’ın memur alımı açıklaması şu şekilde:

Başbakan Binali Yıldırım: “2017 yılı çok ciddi bir tasarruf yılı olacak. Her anlamda tasarruf yapmamız gerekecek. Artık ihtiyaçlarımız dışında fuzuli harcamaları yapmayacağız. Kamuda da mecbur kalmadıkça alım yapmayacağız. Biz tedbirlerimizi en kötüyü düşünerek alıyoruz. Bundan sonra devlet gereksiz bina yapmayacak, gereksiz araç almayacak.” dedi. Memur alımlarının azalacağını belirten Başbakan Yıldırım, belirlediğimiz sayı var. 60 bin sayısını belirlemiştik, bunlar içinde de yargı ve güvenlik personeli önceliğimizdir dedi.

Sosyal Medyadan Öğretmen Haberlerini Takip İçin Aşağıdaki Sayfa-Grubumuzu Beğenebilirsiniz:

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Hcr Şubat 13, 2017

      2017polisalimlari icin imza kampanyamiza katilip desteklerinizi bekliorz imzala imzalat

      Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.