Bu Ay Çıkacak En İyi Yerli Komedi Filmleri

Bu Ay Çıkacak En İyi Yerli Komedi Filmleri

Yok Artık serisinin ikinci filmi olan Yok Artık 2 full izle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmde konular birbirine çok bağlantılı olduğu için izleyici sıkılmadan sonuna kadar filmi izledi ve tam anlamıyla film bir yerden sonra bir kahkaha tufanına dönüşüyordu. Yok Artık 2 izle filmide ilk filmin devamı niteliğinde olacak.

Yok Artık serisinin ikinci filmi olan Yok Artık 2 full izle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmde konular birbirine çok bağlantılı olduğu için izleyici sıkılmadan sonuna kadar filmi izledi ve tam anlamıyla film bir yerden sonra bir kahkaha tufanına dönüşüyordu. Yok Artık 2 izle filmide ilk filmin devamı niteliğinde olacak. Yok artık 2 full izle filminde vu sefer konu bir berberde geçiyor. Yalanlar dizisinin çığır açmış halini bizlere gösteren Yok Artık serisi ikinci filmde daha çok güldürecek gibi görünüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu oturuyor. Caner Özyurtlu daha önce bu tür filmlerde yönetmen koltuğunda yer almıştır. Ve serinin ilk filmini de yine Caner Özyurtlu yönetti. Oyuncu kadrosunu tanıması artık ona daha farklı şeyler getirecek gibi görünüyor. Bir taraftan işleri kolaylaşırken bir taraftan da aynı konu üzerinden gideceği için işleri bir hayli zorlaşıyor. Filmin senaristlik görevini ise ilk filmde olduğu gibi Serkan Altuniğne üstleniyor. İlk filmde ki büyük başarısından dolayı izleyenlerin ağzını açıkta bırakan Serkan Altuniğne’den bu filmde de beklenti büyük. Oyuncu kadrosunda ise Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu, Yağmur Tanrısevsin isimleri bulunuyor. Bu isimlerin çoğu ilk filmde de yer almıştı. Yok Artık serisi ikinci film ile devam ediyorken Hep Yek serisi de yakın zamanda Hep Yek 2 izle filmini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

İlk filmde büyük bir izleyici kitlesi yakalayan Hep Yek ikinci film ile piyasayı dağıtmaya geliyor. Hep yek 2 filmi ilk filmin devamı niteliğinde olacak ve kesildiği yerden devam edecek. İlk filmde Gürkan ve Altan adında ki iki kafadarın başından geçen ilginç olayları izlemiştik. Şahin adında içeriden yeni çıkmış bir adamın arabasını çalan Altan ve Gürkan arabayı bir sokak yarışında kaptırırlar. Ve aslında o arabanın içinde mafyaların arasında bir paket vardır. Ziya Baba adı verilen mafya babası Şahin’e son bir görev vermiştir. Arabanın arkasında genç ve güzel bir bayan vardır. Bu bayanı başka bir mafya babasına ulaştıracaktır. Onu ulaştırana kadar hiç bir türlü paketi açamayacaktır. Ama araç çalınınca pakette açılır ve kadın kaçar. Kadını tekrar eline geçirince Şahin mafyaya vermeye kıyamaz. Altan ve Gürkan ile birlik olarak kadını vermekten vazgeçerler. Hep Yek 2 full izle filminde de film tam oradan devam edecek. Bu sefer paketin asıl sahibi olan mafya babası kafadarların peşine düşecektir. Ve tam bir aksiyon serüveni yaşayacaklardır. Çünkü Altan, Gürkan ve Şahin’in kaçmaktan başka şansı yoktur. Hep Yek 2 full izle filmi ilk filme göre daha çok izlenilecek gibi görünüyor.
Kaynak: http://www.filmexpresi.com/category/2016-komedi-filmleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM