USD
3,6350
EURO
3,9321
ALTIN
145,4924

Cumhurbaşkanı: Soruları Çalanlar Ayıklanacak, Hak Edenler Kalacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT 1’de canlı yayın konuğu oldu. Cumhurbaşkanımıza 2010 KPSS’nin iptal edildiği ve bunun sonucunda  memuriyeti tehlikeye girdiği şeklinde yöneltilen soruya; “Biz kopya çekenleri tespit edip hakkıyla atananlara iade-i itibar yapacağız. Yanlış anlaşılmasın bu durumda kimse görevden alınmayacak ancak kopya çekenler tespit edilip ayıklanacak. Hak edenler görevine devam edecek. Zaten bu kopya […]

Cumhurbaşkanı: Soruları Çalanlar Ayıklanacak, Hak Edenler Kalacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT 1’de canlı yayın konuğu oldu. Cumhurbaşkanımıza 2010 KPSS’nin iptal edildiği ve bunun sonucunda  memuriyeti tehlikeye girdiği şeklinde yöneltilen soruya;

“Biz kopya çekenleri tespit edip hakkıyla atananlara iade-i itibar yapacağız. Yanlış anlaşılmasın bu durumda kimse görevden alınmayacak ancak kopya çekenler tespit edilip ayıklanacak. Hak edenler görevine devam edecek. Zaten bu kopya çekenlerle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. 2010 KPSS’nin tamamıyla iptal edilmesi söz konusu değil. Ayrıntılı bir çalışmayla ayıklamalar yapılacak.” şeklinde cevap verdi.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Zeki Ağustos 8, 2016

      Cumhurbaşkanımızın en adil çözūmū bulacağına eminim kul hakkı yiyen hırsızlar defolup gitsin hakkıyla kazananlar kalsın.

      Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.