• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Fenerbahçe Obradovic ile 4 Yıllık Anlaşma Yapılacak

Fenerbahçe Obradovic ile 4 Yıllık Anlaşma Yapılacak

Hürriyet gazetesinin Fenerbahçe muhabiri olan Ahmet Ercanlar, Fenerbahçe Basketbol takımının Koç Zeljko Obradovic ile yeniden bir anlaşma yapacağı ve bu anlaşmanın ya 3+1 yıllık ya da 2+2 şeklinde olacağını belirtti.

Hürriyet gazetesinin Fenerbahçe muhabiri olan Ahmet Ercanlar, Fenerbahçe Basketbol takımının Koç Zeljko Obradovic ile yeniden bir anlaşma yapacağı ve bu anlaşmanın ya 3+1 yıllık ya da 2+2 şeklinde olacağını belirtti. Obradovic normalde gittiği her yerde 2 yıldan fazla bir sürede imza atmaz. Obradovic kariyerinde ilk defa 2 yılın üzerinde bir anlaşma yapacak. Bu anlaşma çok önemli çünkü Obradovic artık kendini Fenerbahçe’ye ait hissediyor.

Fernabahçe ile Obradoviç ile yapılacak olan anlaşmanın hazır olduğunu birkaç gün sonra bu imzanın resmi olarak da duyurulacağını iddia etti.

Obradovic’in aynen Alex gibi heykeli dikileceğini söyleyen Ahmet Ercanlar yapılacak olan heykele gerekirse ben de maddi olarak destekte bulunurum, bu çok önemli bir şey dedi. Ahmet Ercanlar’ın bu sözleri Fenerbahçe taraftarı arasında büyük heyecan uyandırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor