USD
3,6433
EURO
3,9039
ALTIN
150,0690

FETÖ’nün Dershane Binası Milli Eğitim Müdürlüğü Oldu

Fethullahçı Terör Örgütünün eğitim ayağına yönelik yürütülen soruşturmalar ve operasyonlar kapsamında kapatılan bir dershane, Denizli’nin Çivril ilçesine yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edildi.

FETÖ’nün Dershane Binası Milli Eğitim Müdürlüğü Oldu

Fethullahçı Terör Örgütünün eğitim ayağına yönelik yürütülen soruşturmalar ve operasyonlar kapsamında kapatılan bir dershane, Denizli’nin Çivril ilçesine yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edildi. 30 Ağustos caddesinde bulunan 4 katlı bina daha önce FETÖ’ye yönelik işlemler için kullanılıyor olsa da hükümetin Kanun Hükmündeki Kararnameler çıkartmasıyla artık Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hizmet verecek.

BU ŞEREFSİZLER İLE MÜCADELEMİZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK
Bu şerefsizler ile mücadelemiz sonuna kadar devam edecek, milletin bekasını tehdit eden her unsur devlet mekanizmalarımızdan temizlenecek diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bunların özellikle eğitim, askeriye ve yargı alanlarında çöreklendiğini görüyoruz. Eğitimde FETÖ’yü tamamen temizleme aşamasına geldik, Milli Eğitim Bakanlığımız hassasiyet ile çalışıyor. Teröristleri yetiştirdikleri binalara da hükümet olarak el koyuyor ve asli hizmetlerine dönmesi için gayret gösteriyoruz. Milletimizin herhangi bir şüphesi olmasın, bunların tamamen temizleyeceğiz, köklerini kazıyacağız. Milletimize 15 Temmuz gecesi yaşattıklarının bedelini çok ağır ödeyeceğiz, bütün alanlarda mücadelemiz devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.