USD
3,6347
EURO
3,9311
ALTIN
145,5320

İsmet Yılmaz, Şubatta Atama Olacak mı Sorusuna Cevap Verdi

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şubat ayında atama olacak mı sorusuna cevap verdi. TBMM’de bütçe görüşmeleri sırasında kendisine sorulan atama olacak mı sorusuna İsmet Yılmaz’ın verdiği cevap şu şekilde

İsmet Yılmaz, Şubatta Atama Olacak mı Sorusuna Cevap Verdi

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şubat ayında atama olacak mı sorusuna cevap verdi. TBMM’de bütçe görüşmeleri sırasında kendisine sorulan şubatta öğretmen ataması olacak mı sorusuna İsmet Yılmaz’ın verdiği cevap şu şekilde:

Bildiğimiz bir şey varsa aynen doğru bir şekilde söyleriz. Ne dedik daha önce? Şubatta öğretmen ataması olacak mı? Bu benim tek başıma verebileceğim bir karar değil. Başbakanımız, Maliye Bakanımız, Devlet Personel Başkanlığının bir araya gelerek vereceği cevaptır bu. Türkiye’nin öğretmen ihtiyacı var, polise ihtiyacı var, hakime ihtiyacı var, doktora ihtiyacı var. Tüm bunlara bakılacak. Hangisinin önceliği varsa o değerlendirilecek. Eminim diyeceksiniz ki Milli Eğitim Bakanı şubatta atama yok dedi. Ben böyle bir şey demedim ama siz böyle diyebilirsiniz. Şimdilik yok.

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.