• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
İstanbul Üniversitesi Formasyon Kontenjanı 3500

İstanbul Üniversitesi Formasyon Kontenjanı 3500

İstanbul Üniversitesinin formasyon duyurusun detaylarına ulaşmak için tıklayınız YÖK’ün 18.11.2015 tarihli toplantısında almış olduğu karar doğrultusunda; Üniversitemizin ilgili kurullarınca değerlendirilerek genel kontenjanımızın 3500 kişi olması kararlaştırılmıştır. Açılacak alanlar aşağıda listelenmiş olup; başvuruların AKSİS (Öğrenci Otomasyon Sistemi) üzerinden online olarak 02.12.2015 Çarşamba Günü alınması planlanmaktadır. Alanlara göre kontenjan dağılımı başvuruların yoğunluğuna göre belirlenecektir.  Facebook grubumuza katılmak […]

İstanbul Üniversitesinin formasyon duyurusun detaylarına ulaşmak için tıklayınız
YÖK’ün 18.11.2015 tarihli toplantısında almış olduğu karar doğrultusunda; Üniversitemizin ilgili kurullarınca değerlendirilerek genel kontenjanımızın 3500 kişi olması kararlaştırılmıştır. Açılacak alanlar aşağıda listelenmiş olup; başvuruların AKSİS (Öğrenci Otomasyon Sistemi) üzerinden online olarak 02.12.2015 Çarşamba Günü alınması planlanmaktadır. Alanlara göre kontenjan dağılımı başvuruların yoğunluğuna göre belirlenecektir.

İstanbul Üniversitesi Formasyon Kontenjanı
Üniversitenin duyurusuna ulaşmak için tıklayınız

 Facebook grubumuza katılmak için tıklayınız. Facebook-icon

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

 1. Sosyoloji bölümüne nasıl alan açmazsınız anlamıyorum kaç ay bekle saçma sapan bölümlere kontenjan aç kurucusu olduğun bölüme açma saçmalık

 2. Merhaba istanbul universitesi 2.dönem formasyon alımı yapicak mi bu konu hakkinda bir bilgniz var mi tesekkur ederim.

 3. Merhabalar. Formasyona basvuru tarihini kaçıranlar için ek kontenjan açılacak mı ? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  • Merhaba, ek kontenjan açılacağını zannetmiyoruz. Ancak basvurusu devam eden ve daha duyurusunu yapmayan üniversiteler mevcut. Onları takip etmenizi öneririz.

 4. Ben sosyoloji bölümü okuyorum.Şenay adlı kullanıcı biraz kafamı karıştırdı…biz felsefe bölümüne başvuru yapmıyormuyuz (sosyolojinin öğretmenliğidemi var anlamadım) aydınlatırsanız sevinirim.

 5. Mrb, Yiyecek içecek ve Gıda Yönetimi mezunuyum,
  Eğlence hizmetleri bölümüne formasyon için başvurabilir miyim?

 6. Mrb istanbul üniversitesi ikinci dönem de formasyon verecek mi acaba bu dönem kaçırdım başvuruyu sanat tarihi mezunuyum tarih için kullanmak istiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor