USD
3,6354
EURO
3,9203
ALTIN
149,5958

İstanbul’da Okullar Tatil Olacak mı?

İstanbul’da tüm öğrencilerin merak ettiği soruların başında okulların 30 Aralık Cuma günü kar tatili olup olmayacağıdır.

İstanbul’da Okullar Tatil Olacak mı?

İstanbul için günler öncesinde Meteoroloji tarafından şiddetli fırtına ve kar uyarısı yapılmıştı. Bugün başlayan soğuk havalar şiddetli fırtına ve yağmurla karışık kar yağışı şeklinde devam etti. Meteoroloji tarafından akşam saatlerinde yağmurla karışık yağan karın sadece kar yağışı şeklinde devam edeceği bildirilmişti. İstanbul’da tüm öğrencilerin merak ettiği soruların başında “İstanbul’da 30 Aralık Cuma günü okullar tatil olacak mı?” konusu gelmektedir.

İstanbul’da şu sıralar (21.00) herhangi bir kar yağışı bulunmuyor. Ancak AKOM (Afet Koordinasyon Merkezi) İstanbul’da şiddetli kar yağışı nedeniyle tedbirlerin hızlıca alınması uyarısı yapıyor. AKOM İstanbul’da Cuma ve Cumartesi günü görülecek olan yoğun kar yağışı nedeniyle kar kalığının 3 ile 30 cm arasında tutmasının beklendiğini bildiriyor. İstanbul’da görülen şiddetli fırtına nedeniyle İstanbul’un birçok ilçesinde saatlerdir elektrikler kesik durumda. Akşam saatlerinde karın tekrar başlaması durumunda büyük ihtimalle okullar 30 Aralık Cuma günü İstanbul Valiliği tarafından tatil edilecektir. Gelişmeleri sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Lütfen belli aralıklarla sayfamızı yenileyiniz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.