USD
3,6426
EURO
3,9283
ALTIN
150,4388

Kamuya Personel Alımı Durduruldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu NTV canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Kamuya Personel Alımı Durduruldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, NTV haber kanalının canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Müezzinoğlu, açıklamalarıyla memur adaylarını üzdü.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamuya personel alımları konusunda bir süre cimri davranacaklarını ve şu sıralar kamuya personel alımını durduklarını söyledi.

Kamuya personel alımını durduklarını açıklayan Müezzinoğlu, kamu alımlarını daraltan diğer dinamikleri yükselterek geleceğe daha umutla bakabileceğimizi belirtti.

Bakan Müezzinoğlu, emeklilerin promosyon durumuyla ilgili bankaların istenen fiyatları vermediğini, görüşmelerin hala devam ettiğini belirtti

YORUMLAR


  2 YORUM

  • sema Ekim 14, 2016

   Almazlar tabii..o kadar insandan sınav parası diye tonla parayı götürdüler..e bu kadar çıkarılan insan olduktan sonrada işler yürüyo belli ki..neden boşuna memur alıp daha tonla maaş versinler ki...e bide suriyelilerin işe yerleştirilmesi var..entrika,entrika,entrika...

   Cevapla

  • da vinci Ekim 15, 2016

   Bugune kadar bonkor davrandinizda biz mi gormedik. Yapacaginiz tek sey gidenlerin yerine ayni oranda memur almakti. Kovdukalriniz kadarini bile almadiniz cimri davranacagiz diyor birde.

   Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.