• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KPSS Branş Sıralamaları ÖSYM’ce Açıklandı

KPSS Branş Sıralamaları ÖSYM’ce Açıklandı

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz  KPSS’ye giren adayların en çok merak ettiği konuların başında yer alan ” KPSS Branş Sıralaması ” ÖSYM tarafından açıklandı. Özellikle öğretmen alımlarında verilen kontenjanlara göre öğretmen adaylarının atanıp atanamayacağı konusunda büyük bir bilgi veren KPSS branş sıralamaları aynı zamanda memur adayları için de son derece […]

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz GooglePlay

KPSS’ye giren adayların en çok merak ettiği konuların başında yer alan ” KPSS Branş Sıralaması ” ÖSYM tarafından açıklandı. Özellikle öğretmen alımlarında verilen kontenjanlara göre öğretmen adaylarının atanıp atanamayacağı konusunda büyük bir bilgi veren KPSS branş sıralamaları aynı zamanda memur adayları için de son derece önemli.

KPSS Branş Sıralaması

Bugün ÖSYM tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“2016 Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS-Lisans) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine yansıtılmıştır. Adaylar, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile branş bazında sıralamalarını öğrenebileceklerdir.

Branş bazında sıralamalar, adayları bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş; kendileri ile aynı alanda sınava giren diğer adaylar arasında kendi başarı durumlarını değerlendirmelerine imkân veren bir hizmettir.  Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara saygıyla duyurulur.”

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor