USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Lisede Hazırlık Okuyan Memurların Kademe İlerleme Dilekçesi

657 Sayılı Devlet  Memurları Kanunu’nun 36-A(6- b) maddesine göre ortaokul ve liselerde hazırlık okuyan memurların bir yıl kademe ilerlemesi yapılır hükmü vardır. Buna göre liselerde hazırlık okuyan memurların kurumlarına, hazırlık okuduklarına dair bir belge ve dilekçeyle başvurmaları halinde kademe ilerlemesi yapılacaktır. Dilekçeyi çalıştığınız kuruma vermeniz yeterli olacaktır. Öğretmenlerin dilekçeyi Milli Eğitim Müdürlüklerine değil çalıştıkları okullara vermeleri […]

Lisede Hazırlık Okuyan Memurların Kademe İlerleme Dilekçesi

657 Sayılı Devlet  Memurları Kanunu’nun 36-A(6- b) maddesine göre ortaokul ve liselerde hazırlık okuyan memurların bir yıl kademe ilerlemesi yapılır hükmü vardır. Buna göre liselerde hazırlık okuyan memurların kurumlarına, hazırlık okuduklarına dair bir belge ve dilekçeyle başvurmaları halinde kademe ilerlemesi yapılacaktır. Dilekçeyi çalıştığınız kuruma vermeniz yeterli olacaktır. Öğretmenlerin dilekçeyi Milli Eğitim Müdürlüklerine değil çalıştıkları okullara vermeleri gerekmektedir. Ancak bazı Milli Eğitim Müdürlüklerinin öğretmenlerin kademe ilerlemelerini, öğretmenlerin adaylıklarının kalkmasından sonra yapacaklarını belirttiklerinden, öğretmenlerin dilekçelerini adaylıklarının kalkmasından sonra yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Hazırlık okuyan memurların kademe ilerleme dilekçesine ulaşmak için tıklayın.

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.