• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin: Okula Şehidimizin Adını Vereceğiz

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin: Okula Şehidimizin Adını Vereceğiz

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Nedim Çetin, katıldığı Otizm günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz terör saldırıları sonrası kapatılan okulun Özel Eğitim Uygulama Merkezi olarak hizmete devam edeceğini belirtirken, okulun yeni adının da Şehit Rüstem Çetin olacağını ifade etti.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Nedim Çetin, katıldığı Otizm günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz terör saldırıları sonrası kapatılan okulun Özel Eğitim Uygulama Merkezi olarak hizmete devam edeceğini belirtirken, okulun yeni adının da Şehit Rüstem Çetin olacağını ifade etti. Konuyla ilgili bakanlığımıza başvuruda bulunduk ve resmi onayı 6 Ekim tarihinde aldık diyen Çetin, “Okulda restorasyon çalışmaları da yapacağız. Bu sayede asıl amacı eğitim olacak binamız kompleks bir hal alacak ve 2050 yılına kadar vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize kesintisiz bir şekilde hizmet verebilecek. Böyle bir çalışmanın içerisinde bulunmaktan şahsım adına ve kurumumuz adına gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

ŞEHİT RÜSTEM ÇETİN OKULU DIŞINDA YENİ BİR OKUL DAHA AÇIYORUZ
Şehit Rüstem Çetin okulunun dışında yeni bir okulun daha öğrencilerin ve bölge halkının hizmetine açılacağını belirten Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, “Buda otizmli çocuklarımız ve gençlerimiz için yeni bir umut kapısı olacak. 72 aylık süreçten 23 yaşına kadar olan otizmli vatandaşlarımıza, son teknoloji ile hizmet verecek” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor