• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEB İKG Müdürü: Eylül’de Öğretmen Sorunumuz Olmayacak

MEB İKG Müdürü: Eylül’de Öğretmen Sorunumuz Olmayacak

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz  Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, bu gece NTV’de canlı yayın programına katıldı. Canlı yayın programında gelen sorulara cevap veren Aydoğdu, kapatılan okullar ve açığa alınan öğretmenler sonrasında oluşacak sıkıntıların planlamasını MEB’in yaptığını, bu süreçte öğrenci, veli ve öğretmenlerin merak etmemesini istedi. […]

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz GooglePlay

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, bu gece NTV’de canlı yayın programına katıldı.

Canlı yayın programında gelen sorulara cevap veren Aydoğdu, kapatılan okullar ve açığa alınan öğretmenler sonrasında oluşacak sıkıntıların planlamasını MEB’in yaptığını, bu süreçte öğrenci, veli ve öğretmenlerin merak etmemesini istedi. Bu süreçlerin ne zaman tamamlanacağı sorusuna ise önümüzdeki hafta içerisinde bu soruların büyük bir oranda cevap bulacağını belirtti.

Açığa almalar sonrasında oluşan öğretmen açığıyla ilgili soruya da hiç kimse merak etmesin, MEB bu konuda çok ciddi bir şekilde çalışıyor şeklinde cevap verdi.

Öğretmen ve yönetici atamalarında mülakatın önemini anlatan Aydoğdu, çocuklarımıza eğitim verecek öğretmenlerin bir komisyondan geçmesi herkesin isteyeceği bir durum olduğunu vurguladı.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor