USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5558

MEB Norm Kadro Güncellemesi Yapacak

MEB yaklaşan il içi, il dışı atamaları ve özür grubu atamalarında sıkıntı yaşanmaması amacıyla şimdiden norm kadro güncelleme işlemlerine başlıyor. 20/04/2016-16/05/2016 tarihleri arasında yapılacak güncellemeler sonrasında gelecek eğitim yılının norm kadroları da belirlenmiş olacak. Yeni norm kadro yönetmeliğine göre yapılacak güncellemelerden sonra okul idaresi öğretmenlerine oluşan yeni norm kadroları bildirmeleri gerekecek. Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek […]

MEB Norm Kadro Güncellemesi Yapacak

MEB yaklaşan il içi, il dışı atamaları ve özür grubu atamalarında sıkıntı yaşanmaması amacıyla şimdiden norm kadro güncelleme işlemlerine başlıyor.

20/04/2016-16/05/2016 tarihleri arasında yapılacak güncellemeler sonrasında gelecek eğitim yılının norm kadroları da belirlenmiş olacak.

Yeni norm kadro yönetmeliğine göre yapılacak güncellemelerden sonra okul idaresi öğretmenlerine oluşan yeni norm kadroları bildirmeleri gerekecek.

norm_kadro_guncelleme

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.