• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEBBİS İBAN Bilgilerinin Güncellenmesi Gerekiyor

MEBBİS İBAN Bilgilerinin Güncellenmesi Gerekiyor

Milli Eğitim Bakanlığı, sınavda görev alan öğretmenlerin görev sonrası ücretlerini alma konusunda yaşadıkları sıkıntılarından sonra MEBBİS’te İBAN bilgilerin güncellenmesi için çalışma başlattı. MEBBİS Sınav Modülünde dünden beri İBAN güncelleme butonu aktif bir şekilde durmaktadır. Öğretmenlerin ileride sınav ücretlerinin yatırılmasıyla ilgili sıkıntı yaşamaması için İBAN bilgilerini kontrol etmeleri varsa bir yanlışlık düzeltmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınav […]

Milli Eğitim Bakanlığı, sınavda görev alan öğretmenlerin görev sonrası ücretlerini alma konusunda yaşadıkları sıkıntılarından sonra MEBBİS’te İBAN bilgilerin güncellenmesi için çalışma başlattı.

MEBBİS Sınav Modülünde dünden beri İBAN güncelleme butonu aktif bir şekilde durmaktadır. Öğretmenlerin ileride sınav ücretlerinin yatırılmasıyla ilgili sıkıntı yaşamaması için İBAN bilgilerini kontrol etmeleri varsa bir yanlışlık düzeltmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınav görev ücretleri öğretmenlere ödenemeyecektir.

Evlilik sonrası soyadları değişen bayan öğretmenlerin sınav görev ücretleri yeni soyadına göre ödenmektedir. Eğer öğretmenler soyadı değişikliklerini bankaya bildirmeyip İBAN bilgilerini de bu yönde değiştirmezlerse sistem tarafından ödenen ücretler soyadı tutmadığından geri dönecektir.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor