USD
3,6360
EURO
3,9323
ALTIN
145,6505

Memur ve Emekli Maaşları Bayram Öncesinde Yatacak

12 Eylül 2016 Pazartesi günü Kurban Bayramı başlayacak. 4 günlük tatil hafta sonlarıyla da birleştirildi ve memurlara 9 gün tatil bakanlık tarafından ilan edilmişti. Memur ve emeklilerin merakla bekledi maaşların bayram öncesi ödenip ödenmeme konusu Başbakanlık tarafından yapılan bir çalışmayla netleşmiş oldu. Buna göre memur ve emekli maaşları 8-9 Eylül tarihlerinde ödenecek. Böylelikle milyonlarca memur […]

Memur ve Emekli Maaşları Bayram Öncesinde Yatacak

12 Eylül 2016 Pazartesi günü Kurban Bayramı başlayacak. 4 günlük tatil hafta sonlarıyla da birleştirildi ve memurlara 9 gün tatil bakanlık tarafından ilan edilmişti.

Memur ve emeklilerin merakla bekledi maaşların bayram öncesi ödenip ödenmeme konusu Başbakanlık tarafından yapılan bir çalışmayla netleşmiş oldu.

Buna göre memur ve emekli maaşları 8-9 Eylül tarihlerinde ödenecek. Böylelikle milyonlarca memur ve emekli Kurban Bayramına maddi olarak hazırlıklı bir şekilde girecek.

☞ Sitemizi telefonunuz ve tabletiniz üzerinden takip etmek için uygulamamızı indirebilirsiniz GooglePlay

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.