• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Memurlara Tatil İndirimi

Memurlara Tatil İndirimi

Türkiye’nin son dönemlerde yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu sezon turist sayısının beklentilerin çok aşağısında kalacağı şimdiden öngörülüyor. Özellikle yaz sezonunda Türkiye’de turizmciler çok büyük sıkıntılar yaşaması söz konusu. Şimdiden otellerdeki rezervasyonlar iptal edilmeye başlandı. Turizmciler bu sıkıntıdan kurtulmak için iç turizme ağırlık vermeye başladılar. Yaptıkları indirimlerle yaz sezonunda vatandaşları tatil yörelerine çekmeye çalışan turizmcilerin son girişimleri […]

Türkiye’nin son dönemlerde yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu sezon turist sayısının beklentilerin çok aşağısında kalacağı şimdiden öngörülüyor. Özellikle yaz sezonunda Türkiye’de turizmciler çok büyük sıkıntılar yaşaması söz konusu. Şimdiden otellerdeki rezervasyonlar iptal edilmeye başlandı.

Turizmciler bu sıkıntıdan kurtulmak için iç turizme ağırlık vermeye başladılar. Yaptıkları indirimlerle yaz sezonunda vatandaşları tatil yörelerine çekmeye çalışan turizmcilerin son girişimleri ise memurlar üzerine.

Turizmciler hazırladıkları tasarıyı bakanlıklara sunacaklar. Tasarıda memurlara yüzde 30 indirim yapılması söz konusu. Yaklaşık 3.5 milyon memura hitap eden bu indirimlerle yaz sezonunda yaşanacak zararların en aza indirilmesi planlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor