• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Milli Eğitim Bakanı: Ağustos’ta Atama Olmayacak

Milli Eğitim Bakanı: Ağustos’ta Atama Olmayacak

Her yıl öğretmen adaylarının merakla beklediği konuların başında ağustos öğretmen ataması gelmektedir. Ancak bu yıl ağustos ayında öğretmen atamalarının olup olmayacağı henüz netleşmiş değildi. CHP Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil, sosyal medya hesabından Ağustos atamasının olmayacağını açıkladı. MEB komisyonunda Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a ağustos ayında atama olup olmayacağını soran İrgil, üzücü haberi sosyal medya hesabından […]

Her yıl öğretmen adaylarının merakla beklediği konuların başında ağustos öğretmen ataması gelmektedir. Ancak bu yıl ağustos ayında öğretmen atamalarının olup olmayacağı henüz netleşmiş değildi.

CHP Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil, sosyal medya hesabından Ağustos atamasının olmayacağını açıkladı. MEB komisyonunda Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a ağustos ayında atama olup olmayacağını soran İrgil, üzücü haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Bilindiği gibi daha önce de ağustos atamasının olmayacağı, bunun yerine şubat ayında öğretmen atamasının yapılacağı açıklanmıştı.

Milletvekilinin Açıklaması

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor