USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Müdür Yardımcılığı Atama Takvimini Belirledi

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin Müdür yardımcılığı sınavının bazı hükümlerinin Danıştay tarafından durdurulmasından sonra bu atamaların ne olacağı konusunda büyük bir belirsizlik vardı. MEB, yaptığı açıklamada müdür yardımcılığı atamalarının takvimini duyurdu. Buna göre müdür yardımcılığı atamaları 29 Ağustos – 9 Eylül arasında yapılacak. […]

Müdür Yardımcılığı Atama Takvimini Belirledi

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edinGooglePlay

Müdür yardımcılığı sınavının bazı hükümlerinin Danıştay tarafından durdurulmasından sonra bu atamaların ne olacağı konusunda büyük bir belirsizlik vardı.

MEB, yaptığı açıklamada müdür yardımcılığı atamalarının takvimini duyurdu. Buna göre müdür yardımcılığı atamaları 29 Ağustos – 9 Eylül arasında yapılacak. MEB’in açıkladığı takvime göre bu süreç şu şekilde gidecektir:

müdür_meb_takvim

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.