USD
3,6003
EURO
3,8953
ALTIN
143,6831

Naci Ağbal: Şubat’ta Öğretmen Ataması Olacak

CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, TBMM’de Maliye Bakanı Naci Ağbal’a Şubat’ta öğretmen ataması olacak mı diye sordu. Bakan Naci Ağbal:” Olacak. Kadro ve alanlarla ilgili çalışma yapılıyor.” şeklinde cevap verdi.

Naci Ağbal: Şubat’ta Öğretmen Ataması Olacak

Bugün atama bekleyen öğretmenlerin merakla beklediği şubat öğretmen ataması konusunda önemli bir gelişme yaşandı. CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, TBMM’de Maliye Bakanı Naci Ağbal’a Şubat’ta öğretmen ataması olacak mı diye sordu. Bakan Naci Ağbal:” Olacak. Kadro ve alanlarla ilgili çalışma yapılıyor.” şeklinde cevap verdi.

Atama bekleyen öğretmenlere güzel bir haber Maliye Bakanı Naci Ağbal’dan geldi. TBMM Genel Kurulunda CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir’in şubat döneminde atama olacak mı diye kendisine soru sorduğunu söyleyen Bakan Ağbal:”Bu konuda Çalışma Bakanlığıyla bir çalışma yapıyoruz. Hangi kadroya, hangi unvanlara ne kadar atama olacak diye” Milletvekili Sibel Özdemir’e cevap verdi.

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir’in konuyla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşım da şu şekilde:

YORUMLAR


  2 YORUM

  • Türk dili edebiyat Ocak 5, 2017

   Edebiyata en az 3000 kadro lütfen Türkiyemizin Türk dili edebiyata ihtiyacı var burası Türkiye devleti

   Cevapla

  • demir Ocak 6, 2017

   Mülakat kul hakkıdır olmamalıdır.

   Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.