• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Öğretmen Performans Değerlendirme İtiraz Dilekçesi

Öğretmen Performans Değerlendirme İtiraz Dilekçesi

2016 yılından itibaren yönetmeliğe eklenen bir maddeyle okul müdürlerinin öğretmenleri her yıl değerlendirmesi istenmişti. MEBBİS’e eklenen bir modülle müdürler 50 kriter üzerinden öğretmenlere performans notları girecekler. Öğretmenler ise MEBBİS’e girdiklerinde sol menüde yer alan “Öğretmen Performans Değerlendirme” seçeneğine tıklayarak çalıştıkları kurumun müdürleri tarafından kendilerine verilen puanları görebilecek. Öğretmen Performans Değerlendirme Puanı İtiraz Dilekçesi Ancak okul […]

2016 yılından itibaren yönetmeliğe eklenen bir maddeyle okul müdürlerinin öğretmenleri her yıl değerlendirmesi istenmişti. MEBBİS’e eklenen bir modülle müdürler 50 kriter üzerinden öğretmenlere performans notları girecekler. Öğretmenler ise MEBBİS’e girdiklerinde sol menüde yer alan “Öğretmen Performans Değerlendirme” seçeneğine tıklayarak çalıştıkları kurumun müdürleri tarafından kendilerine verilen puanları görebilecek.

Öğretmen Performans Değerlendirme Puanı İtiraz Dilekçesi

Ancak okul müdürlerinin bu puanları verirken objektif davranıp davranmayacağı büyük tartışma konusu. Bu nedenle düşük puan alan öğretmenlerin puanlarına itiraz etme hakkı var. Aşağıda yer alan öğretmen performans değerlendirme puanı itiraz dilekçesi linkine tıklayarak dilekçeyi indirebilirsiniz.

Dilekçeyi İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor