USD
3,7662
EURO
4,0332
ALTIN
147,2129

Öğretmen Performans Değerlendirme İtiraz Dilekçesi

2016 yılından itibaren yönetmeliğe eklenen bir maddeyle okul müdürlerinin öğretmenleri her yıl değerlendirmesi istenmişti. MEBBİS’e eklenen bir modülle müdürler 50 kriter üzerinden öğretmenlere performans notları girecekler. Öğretmenler ise MEBBİS’e girdiklerinde sol menüde yer alan “Öğretmen Performans Değerlendirme” seçeneğine tıklayarak çalıştıkları kurumun müdürleri tarafından kendilerine verilen puanları görebilecek. Öğretmen Performans Değerlendirme Puanı İtiraz Dilekçesi Ancak okul […]

Öğretmen Performans Değerlendirme İtiraz Dilekçesi

2016 yılından itibaren yönetmeliğe eklenen bir maddeyle okul müdürlerinin öğretmenleri her yıl değerlendirmesi istenmişti. MEBBİS’e eklenen bir modülle müdürler 50 kriter üzerinden öğretmenlere performans notları girecekler. Öğretmenler ise MEBBİS’e girdiklerinde sol menüde yer alan “Öğretmen Performans Değerlendirme” seçeneğine tıklayarak çalıştıkları kurumun müdürleri tarafından kendilerine verilen puanları görebilecek.

Öğretmen Performans Değerlendirme Puanı İtiraz Dilekçesi

Ancak okul müdürlerinin bu puanları verirken objektif davranıp davranmayacağı büyük tartışma konusu. Bu nedenle düşük puan alan öğretmenlerin puanlarına itiraz etme hakkı var. Aşağıda yer alan öğretmen performans değerlendirme puanı itiraz dilekçesi linkine tıklayarak dilekçeyi indirebilirsiniz.

Dilekçeyi İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.