USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

Öğretmen Performans Puanları Belli Olmaya Başladı

Geçen sene yönetmeliğe eklenen bir maddeyle bundan sonra her eğitim-öğretim yılında öğretmen değerlendirme performanslarının müdürler tarafından değerlendirilmesi istenmişti. Her ne kadar objektif olabileceği konusunda sıkıntılar bulunsa da müdürlerin MEBBİS üzerinden öğretmenleri puanlama işlemleri hemen hemen tamamlandı.  30 Haziran’a kadar tüm okul müdürlerinin öğretmen ve müdür yardımcılarının performans değerlendirme puanlarını sisteme girmeleri gerekmekte. Öğretmenler Performans Puanlarını […]

Öğretmen Performans Puanları Belli Olmaya Başladı

Geçen sene yönetmeliğe eklenen bir maddeyle bundan sonra her eğitim-öğretim yılında öğretmen değerlendirme performanslarının müdürler tarafından değerlendirilmesi istenmişti.

Her ne kadar objektif olabileceği konusunda sıkıntılar bulunsa da müdürlerin MEBBİS üzerinden öğretmenleri puanlama işlemleri hemen hemen tamamlandı.  30 Haziran’a kadar tüm okul müdürlerinin öğretmen ve müdür yardımcılarının performans değerlendirme puanlarını sisteme girmeleri gerekmekte.

Öğretmenler Performans Puanlarını Nasıl Görebilecek

Öğretmenler kişisel MEBBİS’lerinden müdürleri tarafından kendilerine verilen puanları görebilecekler. Bunun için MEBBİS’e girdikten sonra sol tarafta “Öğretmen Performans Değerlendirme” butonuna tıklamaları yeterlidir. Performans notlarına itirazlar 17 Temmuz’a kadar kurum müdürlerine yapılabilecek.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.