USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Öğretmen Staj Tercih Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen atamaları sonrasında atanan öğretmenler 15-18 Şubat tarihlerinde staj yapacakları illeri seçmişti. Bugün (19 Şubat 2016) ise öğretmenler seçtikleri illerden birine atanacak. İl emrine atanan öğretmenlerin staj yapacakları iller ise 25 Şubat’a kadar İl Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenecek. İlçenin ve okulların belirlenmesiyle öğretmenlerin staj görevi de başlayacaktır. Öğretmenlerin oryantasyon yapacakları iller hakkında […]

Öğretmen Staj Tercih Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen atamaları sonrasında atanan öğretmenler 15-18 Şubat tarihlerinde staj yapacakları illeri seçmişti. Bugün (19 Şubat 2016) ise öğretmenler seçtikleri illerden birine atanacak. İl emrine atanan öğretmenlerin staj yapacakları iller ise 25 Şubat’a kadar İl Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenecek. İlçenin ve okulların belirlenmesiyle öğretmenlerin staj görevi de başlayacaktır.

Öğretmenlerin oryantasyon yapacakları iller hakkında bugün MEB müsteşarı sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. MEB müsteşarı aday öğretmenlerin hemen hemen tamamına yakınının seçtikleri ilk il emrine atandıklarını söyledi.

Aday Öğretmen staj tercih sonuçları açıklandı. Sonuçlar İçin tıklayınız 

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.