• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Öğretmenler Ağustos’ta 50 bin Atama İstiyor

Öğretmenler Ağustos’ta 50 bin Atama İstiyor

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Ağustos ayında atama olmayabilir açıklamasından sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan öğretmenler, sosyal medya üzerinden isteklerini ortaya koymaya devam ediyorlar. Ağustosta 50 Bin Atama Sosyal medya üzerinden Ağustos ayında 50 bin öğretmen ataması için kampanya başlatan öğretmenler Twitter üzerinde “Ögretmen50Bin AtamaBekliyor” Hashtag’iyle trend topic olmayı başardılar. Bu şekilde seslerini yetkililere […]

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Ağustos ayında atama olmayabilir açıklamasından sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan öğretmenler, sosyal medya üzerinden isteklerini ortaya koymaya devam ediyorlar.

Ağustosta 50 Bin Atama

Sosyal medya üzerinden Ağustos ayında 50 bin öğretmen ataması için kampanya başlatan öğretmenler Twitter üzerinde “Ögretmen50Bin AtamaBekliyor” Hashtag’iyle trend topic olmayı başardılar. Bu şekilde seslerini yetkililere ulaştırmaya çalışan öğretmenlerimiz akşamları etkinlikler yaparak sosyal medya gündeminde ilk sıralarda yer almaya devam ediyorlar. Özellikle aylardır KPSS’ye hazırlanıp emek veren öğretmenler Ağustos ayında adil bir atama kontenjanı istiyorlar.

Bilindiği gibi 30 bin atamanın gerçekleştiği akşam bir televizyon programına katılan MEB Bakanı Nabi Avcı Ağustos ayında öğretmen atamalarının olmayabileceği ve bundan sonra öğretmen atamaların Şubat endeksli olması yönünde planlama yapacaklarını söylemişti.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor