USD
3,6058
EURO
3,8937
ALTIN
142,8610

Öğretmenler Yeni Müfredatla İlgili Görüşlerini Yazacak

Milli Eğitim Bakanlığı okullara yazı göndererek yayımlanan yeni müfredatlarla ilgili olarak tüm zümrelerin bir rapor hazırlamalarını istedi.

Öğretmenler Yeni Müfredatla İlgili Görüşlerini Yazacak

Milli Eğitim Bakanlığı okullara yazı göndererek yayımlanan yeni müfredatlarla ilgili olarak tüm zümrelerin bir rapor hazırlamalarını istedi. Bakanlığın demokratikleşmeye, katılımcılığa önem verdiği belirtilerek yeni müfredatla ilgili olarak öğretmenlerin görüşlerini, değerlendirmelerini ve önerilerini belirtilen tarihlere kadar zümre raporları olarak bildirmeleri gerekiyor.

Yeni Müfredatlar Nasıl Değerlendirilecek

Öğretmenler 20 Ocak 2017 tarihine kadar http://mufredat.meb.gov.tr adresinden yeni müfredatları inceleyip kendi dersleriyle ilgili raporları hazırlamaları gerekmektedir. Bu raporlar zümre olarak tutulacak. Sonrasında ise ilçe ve il zümreleri toplanıp raporlar toparlanacak. Yeni müfredatların değerlendirilmesi ile ilgili yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

MEB’in Yeni Müfredatla İlgili Rapor Yazısı

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.