USD
3,0720
EURO
3,3453
ALTIN
125,8708

Öğretmenlere MEB’ten Sigara Yasağı

Sağlık Bakanlığı, MEB’e yazı göndererek öğretmenlerin sigara içmesiyle ilgili çok sayıda şikayet aldıklarını ve bu durumun rahatsızlık yarattığını belirtti. Bunun için öğretmenlerin öğrencilerin görebileceği yerlerde sigara içilmesinin yasaklanmasını istedi. Bunun üzerine Milli Eğitim Bakanlığı 15.01.2016 tarihinde 81 ilin valiliğine yazı göndererek idareci ve öğretmenlerin okulların açık ve kapalı alanlarında, öğrencilerin göreceği yerlerde kesinliklikle sigara içilmemesini […]

Öğretmenlere MEB’ten Sigara Yasağı

Sağlık Bakanlığı, MEB’e yazı göndererek öğretmenlerin sigara içmesiyle ilgili çok sayıda şikayet aldıklarını ve bu durumun rahatsızlık yarattığını belirtti. Bunun için öğretmenlerin öğrencilerin görebileceği yerlerde sigara içilmesinin yasaklanmasını istedi.

Bunun üzerine Milli Eğitim Bakanlığı 15.01.2016 tarihinde 81 ilin valiliğine yazı göndererek idareci ve öğretmenlerin okulların açık ve kapalı alanlarında, öğrencilerin göreceği yerlerde kesinliklikle sigara içilmemesini ve bu konuda gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

İşte konuyla ilgili MEB ve Sağlık Bakanlığının resmi yazıları:

sigara 2 Sigara 1

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.