USD
3,6445
EURO
3,9307
ALTIN
146,1586

Öğretmenlerin Seminer Programı Belli Oldu

Öğretmenlerin her yıl katıldıkları Haziran ayı seminerlerinin programı MEB tarafından açıklandı. Açıklanan programa göre öğretmenler ilk hafta kendi okullarında seminer çalışmalarına katılmak zorundalar. İkinci hafta ise öğretmenler istedikleri okulda seminere katılabilecek. Öğretmenlerin seminerin ilk haftasında kendi okullarında olmak zorunda olduğunu daha önce MEB Müsteşarı da açıklamıştı. MEB tarafından yapılan açıklama da ayrıca 2016 Öğretmenlerin Haziran […]

Öğretmenlerin Seminer Programı Belli Oldu

Öğretmenlerin her yıl katıldıkları Haziran ayı seminerlerinin programı MEB tarafından açıklandı. Açıklanan programa göre öğretmenler ilk hafta kendi okullarında seminer çalışmalarına katılmak zorundalar. İkinci hafta ise öğretmenler istedikleri okulda seminere katılabilecek. Öğretmenlerin seminerin ilk haftasında kendi okullarında olmak zorunda olduğunu daha önce MEB Müsteşarı da açıklamıştı.

MEB tarafından yapılan açıklama da ayrıca 2016 Öğretmenlerin Haziran ayı semineri  20-30 Haziran arasında yapılacak.

haziran_ayi_seminer

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.