• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2016 Özür Grubu Atamaları Kontenjanları Açıklandı

2016 Özür Grubu Atamaları Kontenjanları Açıklandı

☞ Kontenjanlar açıklandığında haberimizi takip edebilmeniz ve telefonunuza bildirim gelmesi için uygulamamızı indirebilirsiniz…     MEB’in 2016 yaz döneminde yapacağı özür grubu tayinlerinde boş kontenjanların açıklanması, özür grubu tayini yapacak öğretmenlerin merakla beklediği konuların başında gelmektedir. Özür grubu ataması boş kontenjanlar açıklandığında öğretmenlerin hangi okulları tercih edebilecekleri, hangi okullara yerleştirmelerinin yapılacağı da tercihler sonucunda belirlenecek. […]

☞ Kontenjanlar açıklandığında haberimizi takip edebilmeniz ve telefonunuza bildirim gelmesi için uygulamamızı indirebilirsiniz…    GooglePlay

MEB’in 2016 yaz döneminde yapacağı özür grubu tayinlerinde boş kontenjanların açıklanması, özür grubu tayini yapacak öğretmenlerin merakla beklediği konuların başında gelmektedir. Özür grubu ataması boş kontenjanlar açıklandığında öğretmenlerin hangi okulları tercih edebilecekleri, hangi okullara yerleştirmelerinin yapılacağı da tercihler sonucunda belirlenecek. MEB özür grubu atamalarında genellikle okullarda boş norm kadrolar açmaktadır. Özellikle ilgili okuldan da tercih yapabilecekleri düşünen MEB, özür grubu kontenjanlarını da ona göre belirlemektedir.

22 Ağustos 2016 itibariyle başlayan özür grubu tayinlerinin tercih süresi 26 Ağustos 2016 tarihine kadar sürecek olup atamaların gerçekleşmesi ise 31 Ağustos 2016 tarihinde olacak.

Özür grubu atamalarında öğretmenler 40 tercih yapacaklar. 40 tercih yapan öğretmenler tercihlerine yerleşememe durumunda seçtikleri bir ile kura yoluyla atanabilecekleri 41.tercihi de(41.tercih hakkında bilgi için tıklayınız) seçebileceklerdir.

2016 Özür Grubu Tayinleri Boş Kontenjan Listesi

2016 yılında yapılacak olan MEB Özür Grubu Atamaları boş kontenjanlar ve tercih edilebilecek okulların listesi

A ile İ arası alanlar için tıklayınız

K ile Z arası alanlar için tıklayınız

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor