USD
3,6358
EURO
3,9259
ALTIN
145,5864

Özür Grubunda 6 bin 363 Kişi Boş Kadrolara Yerleştirildi

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin ☞  Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ Milli Eğitim Bakanlığı Ağustos ayındaki özür grubunda 6 bin 363 kişinin herhangi bir okula yerleştirilmediğini açıklamıştı. Ancak öğretmenlerin son dönemde bu konuda gösterdikleri baskılar sonrasında MEB bu duruma çözüm bulacağını söyleniyordu. Bugün MEB’ten yapılan […]

Özür Grubunda 6 bin 363 Kişi Boş Kadrolara Yerleştirildi

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edinGooglePlay

☞  Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı Ağustos ayındaki özür grubunda 6 bin 363 kişinin herhangi bir okula yerleştirilmediğini açıklamıştı. Ancak öğretmenlerin son dönemde bu konuda gösterdikleri baskılar sonrasında MEB bu duruma çözüm bulacağını söyleniyordu.

Bugün MEB’ten yapılan açıklamada Ağustos ayındaki özür grubu atamalarında yerleştirilmesi yapılamayan  6 bin 363 kişinin okullarda boşalan normlara atandığını açıkladı. MEB’in açıklaması şu şekilde:

ozurgurubuatama

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


  2 YORUM

  • Srp Eylül 9, 2016

   İliçi özrü olanlar yapılmamış

   Cevapla

  • Duran Eylül 11, 2016

   Evet malesef ilici ozur yok..

   Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.