USD
3,6471
EURO
3,9025
ALTIN
150,7022

Sağlık Bakanlığı 2 bin Personeli Daha İhraç Edecek

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ahaber TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Akdağ, yeni çıkacak KHK ile ilave olarak 2 bin sağlık çalışanın daha ihraç edileceğini açıkladı. Daha önce sağlık Bakanlığında ihraç edilen 2 bin sağlık memuru ile yeni ihraçlarla birlikte Sağlık Bakanlığında ihraç edilen personel sayısı 4 binin üzerine çıkacağını […]

Sağlık Bakanlığı 2 bin Personeli Daha İhraç Edecek

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ahaber TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Akdağ, yeni çıkacak KHK ile ilave olarak 2 bin sağlık çalışanın daha ihraç edileceğini açıkladı.

Daha önce sağlık Bakanlığında ihraç edilen 2 bin sağlık memuru ile yeni ihraçlarla birlikte Sağlık Bakanlığında ihraç edilen personel sayısı 4 binin üzerine çıkacağını ifade eden Bakan Akdağ, açığa alınan 8 bin personelden 2 binini ise göreve iade ettiklerini belirterek, kalan 2 bin personelinin soruşturmalarının devam ettiğini açıkladı.

YORUMLAR






    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.