USD
3,0809
EURO
3,3512
ALTIN
125,2380

Sakarya Üniversitesi Formasyon Duyurusu

Eylül ayında açıklanması ve ekim ayında yerleştirmelerin yapılması beklenen 2015-2016 eğitim-öğretim yılı formasyon eğitimleri gecikince, öğrenciler seslerini duyurmak için yoğun bir kampanya başlattı. Öğrencilerin formasyon için üniversitelere ve YÖK’e yaptıkları baskılar meyvelerini vermeye başladı. Formasyon konusunda öğrencilerin oluşturdukları yoğun baskıdan dolayı Sakarya Üniversitesi açıklama yapmak durumunda kaldı. Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden yapılan açıklamada: “Hali hazırda okuyan […]

Sakarya Üniversitesi Formasyon Duyurusu

Eylül ayında açıklanması ve ekim ayında yerleştirmelerin yapılması beklenen 2015-2016 eğitim-öğretim yılı formasyon eğitimleri gecikince, öğrenciler seslerini duyurmak için yoğun bir kampanya başlattı. Öğrencilerin formasyon için üniversitelere ve YÖK’e yaptıkları baskılar meyvelerini vermeye başladı.

Formasyon konusunda öğrencilerin oluşturdukları yoğun baskıdan dolayı Sakarya Üniversitesi açıklama yapmak durumunda kaldı.

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden yapılan açıklamada: “Hali hazırda okuyan ve mezun olan öğrencilerden yoğun bir şekilde formasyon ilanları için talep olduğu, ancak formasyon konusunda YÖK’ten herhangi bir bilgi ve izin gelmeden formasyon alımlarının olmayacağı, kendilerine YÖK’ten bir bilgi ve izin ulaştığında anında açıklama yapacakları” bilgisi yer aldı.

Üniversitenin duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.

2015-2016 Formasyon Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız…

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.