USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

Sözleşmeli Öğretmen Atama Takvimi

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz  Sözleşmeli öğretmen atamaları başvurularının Ağustos ayında başlayacağı ve öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim yılının başında görevlerine başlayabileceği daha önce MEB yetkilileri tarafından açıklanmıştı. Ancak bugün yayımlanan sözleşmeli öğretmen ataması kılavuzunda yer alan sözleşmeli öğretmenlik atama takvimi planına göre öğretmenlerin göreve başlama süresi 10 Ekim 2016 tarihinden sonra […]

Sözleşmeli Öğretmen Atama Takvimi

☞ Öğretmen atamaları sürecini yakından takip etmek için uygulamamız indirebilirsiniz GooglePlay

Sözleşmeli öğretmen atamaları başvurularının Ağustos ayında başlayacağı ve öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim yılının başında görevlerine başlayabileceği daha önce MEB yetkilileri tarafından açıklanmıştı. Ancak bugün yayımlanan sözleşmeli öğretmen ataması kılavuzunda yer alan sözleşmeli öğretmenlik atama takvimi planına göre öğretmenlerin göreve başlama süresi 10 Ekim 2016 tarihinden sonra olabiliyor. Sözlü mülakat işlemlerinin atama sürecini uzattığından takvim bu kadar uzağa yayılmış durumda. Ayrıca KPSS’de ÖABT ile alan sınavsız bölümlerin başvuru ve mülakat takvimi de ayrı olarak belirlenmiştir.

Sözleşmeli Öğretmen Ataması Takvimi

sözleşmeli_öğretmenlik_takvimi

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.