• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuruları 8 Ağustos’ta Başlıyor

Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuruları 8 Ağustos’ta Başlıyor

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin 8 Ağustos 2016 tarihi itibariyle sözleşmeli öğretmenlik başvurularını alacaklarını belirtti. Sözlü mülakat için de ülke genelinde 18 sınav merkezi oluşturduklarını belirten Tekin, atanacak 15 bin sözleşmeli öğretmen yeni eğitim döneminde derslere başlayacaktır dedi. Sözleşmeli öğretmenlik kılavuzu ise yarın yayınlanacaktır. Sözleşmeli Öğretmenlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler İçin TIKLAYINIZ Gelişmeler için web sitemizi takip […]

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin 8 Ağustos 2016 tarihi itibariyle sözleşmeli öğretmenlik başvurularını alacaklarını belirtti. Sözlü mülakat için de ülke genelinde 18 sınav merkezi oluşturduklarını belirten Tekin, atanacak 15 bin sözleşmeli öğretmen yeni eğitim döneminde derslere başlayacaktır dedi.

Sözleşmeli öğretmenlik kılavuzu ise yarın yayınlanacaktır.

Sözleşmeli Öğretmenlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler İçin TIKLAYINIZ

Gelişmeler için web sitemizi takip ediniz. Kılavuz açıklandığında anlık olarak sizlerle paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Eğitim mezunu olmayıp 5 yıl çalışanlar Nd olacak?ben 5 yıl çalıştım fakat bu yıl formasyon alıcam maddiyat nedeniyle almamıştım.

  2. 2016 şubat atamasında bölümümüz 80 nolu çizelgeden çıkarıldı (sağlık yönetimi). bu durumda başvuru yapabilir miyiz ki.

  3. Ben lisans sosyoloji mezunuyum. Öğretmenlik yapmak için formasyon almam lazım ve aldığım takdirde sözleşmeli öğretmenlik yapabilirmiyşm ? Hanği ders olur lisede sosyoloji dersi var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor