USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5558

Sözlü Mülakat Puan Sıralamaları

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü mülakatlarına giren öğretmen adayları branşlar bazında sözlü mülakat sıralamalarının açıklanmasını istiyor.

Sözlü Mülakat Puan Sıralamaları

Milli Eğitim Bakanlığı 29 Eylül 2016 tarihinde sözlü mülakat puanlarını açıkladı. Sözleşmeli öğretmenlik başvuruları ise 4 Ekim itibariyle başladı. Sözleşmeli öğretmenliğe başvurular 7 Ekim tarihine kadar sürecek olup sonuçlar 10 Ekim 2016 tarihinde açıklanacak.

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü mülakatlarına giren öğretmen adayları branşlar bazında sözlü mülakat sıralamalarının açıklanmasını istiyor. Böylelikle daha doğru bir tercih yapabileceklerini belirten öğretmen adayları, sözlü mülakat sıralamalarının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başvurular henüz bitmeden açıklanmasını istiyor. Ancak henüz MEB’den sözlü sınav sıralamaları hakkında bir açıklama gelmiş değil. Bu konuda bir açıklama geldiğinde sizlere anlık olarak duyuracağız.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.