• DOLAR
  3,8076
  % 0,25
 • EURO
  4,6968
  % 0,21
 • ALTIN
  162,4770
  % -0,26
 • BIST
  $10.968
  % -4,84
SRC Belge Sınavı Sonucu

SRC Belge Sınavı Sonucu

Kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otobüs gibi ticari araçların kullanılabilmesi için sürücülerin mutlaka alması gereken bir belge olan SRC belgesi için sınav yapılmaktadır. En son 6 Şubat Cumartesi günü yapılan SRC belge sınavının sonuçları merakla beklenmektedir. Ulaştırma Bakanlığının SRC belge sınavı sonuçlarını en kısa sürede açıklaması beklenmektedir. Sınavların üstünden yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen sınav sonuçları […]

Kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otobüs gibi ticari araçların kullanılabilmesi için sürücülerin mutlaka alması gereken bir belge olan SRC belgesi için sınav yapılmaktadır. En son 6 Şubat Cumartesi günü yapılan SRC belge sınavının sonuçları merakla beklenmektedir. Ulaştırma Bakanlığının SRC belge sınavı sonuçlarını en kısa sürede açıklaması beklenmektedir.

Sınavların üstünden yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen sınav sonuçları henüz açıklanmış değil. Normal şartlarda 30 gün içerisinde açıklanması zorunlu olan SRC belge sınavı genellikle 10-15 gün içerisinde açıklanmaktadır.

SRC Belge Sınavı Sonuçları e-devlet sistemi üzerinden açıklanmaktadır. SRC belge sınavı sonuçları için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor