USD
3,0795
EURO
3,3528
ALTIN
125,6994

SRC Belge Sınavı Sonucu

Kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otobüs gibi ticari araçların kullanılabilmesi için sürücülerin mutlaka alması gereken bir belge olan SRC belgesi için sınav yapılmaktadır. En son 6 Şubat Cumartesi günü yapılan SRC belge sınavının sonuçları merakla beklenmektedir. Ulaştırma Bakanlığının SRC belge sınavı sonuçlarını en kısa sürede açıklaması beklenmektedir. Sınavların üstünden yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen sınav sonuçları […]

SRC Belge Sınavı Sonucu

Kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otobüs gibi ticari araçların kullanılabilmesi için sürücülerin mutlaka alması gereken bir belge olan SRC belgesi için sınav yapılmaktadır. En son 6 Şubat Cumartesi günü yapılan SRC belge sınavının sonuçları merakla beklenmektedir. Ulaştırma Bakanlığının SRC belge sınavı sonuçlarını en kısa sürede açıklaması beklenmektedir.

Sınavların üstünden yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen sınav sonuçları henüz açıklanmış değil. Normal şartlarda 30 gün içerisinde açıklanması zorunlu olan SRC belge sınavı genellikle 10-15 gün içerisinde açıklanmaktadır.

SRC Belge Sınavı Sonuçları e-devlet sistemi üzerinden açıklanmaktadır. SRC belge sınavı sonuçları için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.