USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

“Şubat” Dışında da Öğretmen Ataması Olacak

Sözleşmeli öğretmenlik meselesi mecliste konuşulmaya devam edilirken Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılma, öğretmen atamaları hakkında da konuştu. Mehmet Akif Yılma, mecliste yaptığı konuşmada Şubat ayında yapılacak olan sözleşmeli öğretmenliğin dışında ayrı bir öğretmen ataması olabileceğini belirtti. Sözleşmeli öğretmen atamasının dışında ekstra bir atamanın müjdesini vermek istediğini belirtti. Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız Soru […]

“Şubat” Dışında da Öğretmen Ataması Olacak

Sözleşmeli öğretmenlik meselesi mecliste konuşulmaya devam edilirken Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılma, öğretmen atamaları hakkında da konuştu.

Mehmet Akif Yılma, mecliste yaptığı konuşmada Şubat ayında yapılacak olan sözleşmeli öğretmenliğin dışında ayrı bir öğretmen ataması olabileceğini belirtti. Sözleşmeli öğretmen atamasının dışında ekstra bir atamanın müjdesini vermek istediğini belirtti.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.