Survivor 2017 izle, Survivor Yeni Bölüm

Survivor 2017 izle, Survivor Yeni Bölüm

Gelmiş geçmiş en çok izlenen yarışma programı olan ve Acun Medya tarafından hazırlanarak Acun ILICALI tarafından sunuculuğu yapılan yarışma yeni sezonu ile büyük ses getirmeye hazırlanıyor.

Survivor yarışması pek çok yenilik ile 2017 şubat ayında tekrar ekranlarda olacak. Gelmiş geçmiş en çok izlenen yarışma programı olan ve Acun Medya tarafından hazırlanarak Acun ILICALI tarafından sunuculuğu yapılan yarışma yeni sezonu ile büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Ünlüler ve Gönüllüler gruplarının birbiri ile yarıştıkları ve daha sonra da yarışmacıların bireysel yarıştıkları Survivor yarışmasında büyük macera 2017 yılında tekrar ekranlarda olacak. Acun ILICALI yaptığı açıklamalarda Survivor 2017 izleyenleri pek çok yeniliğin bekleyeceğini ve sürpriz yarışmacılar ile ekranlarda olacaklarını belirtiyor. Henüz ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacıları belirlenmemiş olsa da yarışmada yer alacak bazı isimler kulislerde konuşulmaya başlandı bile.

Survivor 2017 programı Acun ILICALI’nın kendi kanalı olan TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor takipçilerinin her sene olduğu gibi 2017 yılında da yarışmayı takip etmeleri için TV8 ekranlarında yer alması gerekiyor. Acun ILICALI’nın satın aldığı TV8 ekranı yarışmaları ile ün kazanır iken Survivor 2017 izlendiği tüm günlerde reytingler arasında ilk sırada yer almaya devam edecek. Her sene Survivor yarışmasında pek çok yenilik ile karşımıza çıkan Acun ILICALI ve ekibi 2017 yılında yayınlanacak olan yeni sezon için de sürprizler ile karşımıza çıkacak. Yaptığı açıklamalarda sürekli olarak yeniliklere açık olun ve sürprizlerimizi bekleyin açıklamaları yapan Acun ILICALI’nın nasıl bir sürpriz yapacağı ise Survivor 2017 izleyicileri tarafından merak ediliyor.

Survivor 2017 ile Birlikte Yeniliklerde Geliyor

Her sene ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya mücadele verilen Survivor programında 2017 konseptinde değişikliklerde olacak. Yarışmada yer alan parkurlarda değişiklik olacağını sürekli olarak vurgulayan Acun ILICALI aynı zamanda ödül oyununda ve ödül oyunu sonrasında kazanılacak ödül türlerinde de değişikliklerin olacağını belirtiyor. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Survivor 2017’de Dominik adalarında çekimleri olacak.

Survivor 2017 izlemek isteyenler için yarışmanın başlangıç tarihi de açıklandı. 2017 yılında yayınlanacak olan Survivor programının şubat ayı içerisinde başlaması planlanıyor. TV8 ekranlarında geçtiğimiz hafta yayınlanan Magazin 8 programına konuk olan Acun ILICALI programda yarışmanın şubat ayında başlayacağını açıklamıştı.

Survivor 2017 Yarışmacıları

Survivor 2017 izlemek isteyenler yarışmacıları merak ediyor. Yaptığı röportajlarda bu konuları es geçen Acun ILICALI yarışmacılar hakkında hiçbir bilgi paylaşmıyor. Acun ILICALI yaptığı açıklamalarda oldukça komik isimlerin ünlüler takımında yer alacağını belirtir iken geçtiğimiz dönem Survivor şampiyonlarından iki tanesinin de tekrar yarışmada yer alacağını belirterek sürpriz yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM