• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Trakya Üniversitesi Formasyon İlanı

Trakya Üniversitesi Formasyon İlanı

2015-2016 ÖĞRETİM YILI PEDAGOJİK FORMASYON KAYIT HAKKI KAZANANLAR… İlan edilen listelere göre asil listeden kayıt hakkı kazanan adayların kesin kayıtları 17-23 Aralık 2015 tarihleri arasında mesai saatlerinde ve Cumartesi-Pazar günleri 09:00-17:00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi İsmail Hakkı Tonguç Yerleşkesinde bulunan Dekanlık Binasında yapılacaktır. Bu süre içinde kayıt yaptırmayanlar kayıt hakkını kaybedecektir. 23 Aralık 2015 Çarşamba günü […]

Yeni

2015-2016 ÖĞRETİM YILI PEDAGOJİK FORMASYON KAYIT HAKKI KAZANANLAR…

İlan edilen listelere göre asil listeden kayıt hakkı kazanan adayların kesin kayıtları 17-23 Aralık 2015 tarihleri arasında mesai saatlerinde ve Cumartesi-Pazar günleri 09:00-17:00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi İsmail Hakkı Tonguç Yerleşkesinde bulunan Dekanlık Binasında yapılacaktır. Bu süre içinde kayıt yaptırmayanlar kayıt hakkını kaybedecektir. 23 Aralık 2015 Çarşamba günü mesai bitiminde boş kalan kontenjanlar için yedek listeler ilan edilerek,  24-25 Aralık 2015 tarihlerinde kayıtlar yapılacaktır. Yedek listeden aday kayıtlarına kontenjanlar doluncaya kadar devam edilecektir.Kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sebeple kaydını sildiren öğrencilerin yatırdıkları kayıt ücreti kesinlikle iade edilmeyecektir.
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

AÇIK VE UZAKTAN ÖĞRENİM GÖRENLER VE MEZUNLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

Üniversitesin kesin kayıt sonuç sayfasına ulaşmak için tıklayınız

Programın Yürütüleceği Adres  Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kosova Yerleşkesi

Merkez/EDİRNE

 Başvuru Tarihleri  07-11 Aralık 2015

Başvurular ONLINE olarak yapılacaktır.  Posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir.

 Ücret

(Programa kabul edilenler için)

 2.054,00-TL.
(Kayıtlarda belirtilecek taksitler halinde ödenecektir.)

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına; 

1)       Fakülte ve Yüksekokul mezunları (Trakya Üniversitesi ve diğer üniversite mezunları) ile,

2)       Halen Trakya Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve açık ve uzaktan öğretimde okuyan 4. sınıf öğrencileri başvurabileceklerdir.

3)       Ön kayıt başvuruları,  07 Aralık 2015 tarihinde başlayacak olup 11 Aralık 2015 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

4)       Başvurular ONLINE olarak yapılacaktır. Posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir. Bu tarihlerde ön kayıt yaptırmayanlar herhangi bir hak talep edemeyecektir.

5)       Kontenjanların, 300’ü Trakya Üniversitesi’nden mezun olanlara, diğer üniversite mezunlarına, açık ve uzaktan öğretime devam edenlere; 900’ü Trakya Üniversitesi 4. sınıfta öğrenim gören öğrencilere ve 300’ü de işbirliği kapsamında Namık Kemal Üniversitesi 4. sınıfta öğrenim gören öğrencilere ayrılmıştır.

6)       4. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN KRİTERLER:

(6. dönem dahil;)

a-Alttan (başarısız olduğu) ders olup olmadığına bakılması (En azdan en çok olana doğru sıralanır).

b-Genel not not ortalamasına bakılması (Yüksek nottan düşüğe doğru sıralanır).

7)       MEZUNLAR İÇİN KRİTERLER:

Genel not ortalamasına bakılması (Yüksek nottan düşüğe doğru sıralanır).

8)       Sonuçlar Fakültemizin http://egitimfak.trakya.edu.tr/  ana sayfasında 11 Aralık 2015 tarihinde saat 17.30’dan sonra ilan edilecektir.

a-Kesin kayıt hakkı kazananların kayıtları 14-18 Aralık 2015 tarihlerinde yapılacaktır (Kayıtlar şahsen veya noter vekaleti ile yapılacaktır.).

b-Kontenjanların dolmaması durumunda yedek liste ilan edilecektir.

9)    Yabancı uyruklu öğrenciler başvurularını bizzat Eğitim Fakültesi Dekanlığı’nda yapacaklardır.

10)    Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına daha önce kayıt yaptırmış ve çeşitli sebeplerle kayıtlarını dondurmuş olan öğrenciler ve aldığı derslerden başarısız olmuş öğrenciler kayıt yenilemelerini bizzat Eğitim Fakültesi Dekanlığı’nda yapacaklardır.

11)    Kendi isteğiyle kayıt sildiren kursiyerlerin yatırmış olduğu katkı payı iade edilmez.

12)    Başvuru sırasında yanlış bilgi verenler, kayıt hakkı elde etse bile kaydı yapılmaz, yapılanların da kayıtları silinir.

13)    Boş kontenjanlar diğer alanlara aktarılacaktır.

14)    Program HAFTA İÇİ AKŞAM (Perşembe-Cuma) ve HAFTA SONU (Cumartesi-Pazar) grupları şeklinde yoğunlaştırılmış olarak yürütülecektir.

15)    Öğretmenlik Uygulaması dersleri Edirne Milli Eğitim okullarında  hafta içi yapılacaktır.

16)    Programın Akademik Takvimi aşağıda verildiği şekildedir. Gerekli görülmesi halinde Akademik Takvimde ve Programlarda değişiklikler yapılabilir.

BAŞVURU SAYFASINDAKİ AÇIKLAMALARI OKUMADAN LÜTFEN BAŞVURU YAPMAYINIZ…

ONLINE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Üniversitenin duyurusuna ulaşmak için tıklayınız

Anlık paylaşımlar, soru-cevaplar, başvuru durumları Facebook sayfasından sürekli güncellenmektedir. Facebook grubumuza katılmak için tıklayınız Facebook-icon

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. Onlıne başvurunun bitmesine 2 gün kaldı şu hatayı düzeltirseniz bizler de başvuru yapacağız bi ilgilenen varsa tabi!!!

  2. BAŞVURULAR SÜRECİNDE SİSTEMDEN KAYNAKLANAN BAZI TEKNİK AKSAKLIKLAR VE GELEN YOĞUN BİLDİRİMLER DOĞRULTUSUNDA BAŞVURU SÜRESİ 16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR UZATILMIŞTIR

  3. Trakya üniversite yetkileri bir açıklama yapın sayfa halen hata veriyor,telefonlara bakan ukala kişiyi de alın adam gibi birini koyun

  4. yarın son gün hala eror hala eror bu kadar zor mu bu işi düzelmek ya. Arkadaşlar üniversiteyi sık sık arayıp baskı yapalım lütfen geleceğimiz söz konusu.

  5. Sizin gibi bir üniversitenin yaptığı başvuru sayfası ancak böyle olur.adam gibi bi programcı alın ayıp ya..ne dandik üniversiteler var şu türkiyede. ..düzeltin şu kayıt sayfasını

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor