• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yaz Dönemi Kıyafet Uygulaması Başladı

Yaz Dönemi Kıyafet Uygulaması Başladı

2007 yılında Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulunun kararıyla memurlar 15 Mayıs-15 Eylül tarihleri arasında yaz dönemi kıyafet uygulaması getirilmişti. 15 Mayıs 2016 tarihi itibariyle de yaz dönemi kıyafet uygulaması başlamış oldu. Resmi kutlamalar dışında memurlar bu dönem boyunca iş yerlerinde  ceketsiz, kısa veya uzun kollu gömlek ve kravatsız bulunabileceklerdir. Yaz dönemi kıyafet uygulamasının 15 Mayıs […]

2007 yılında Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulunun kararıyla memurlar 15 Mayıs-15 Eylül tarihleri arasında yaz dönemi kıyafet uygulaması getirilmişti.

15 Mayıs 2016 tarihi itibariyle de yaz dönemi kıyafet uygulaması başlamış oldu. Resmi kutlamalar dışında memurlar bu dönem boyunca iş yerlerinde  ceketsiz, kısa veya uzun kollu gömlek ve kravatsız bulunabileceklerdir.

Yaz dönemi kıyafet uygulamasının 15 Mayıs tarihi itibariyle geçerli olmasına rağmen bazı kurumlar kendilerine valilikten gelecek olan yaz kıyafet uygulamasına geçilmesini bildiren bir resmi yazı beklemektedir. Bu nedenle sıkıntı yaşamamak için yaz kıyafet uygulamasına geçmeden kurum amirinizle görüşmeniz yararınıza olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor