USD
3,0727
EURO
3,3470
ALTIN
126,0249

YGS Soru ve Cevap Kitapçığı Yayımlandı

13 Mart 2016 tarihinde yapılan YGS’nin sorularının yayımlanacağı daha önceden açıklanmıştı. Son yıllarda ÖSYM hiçbir sınavın sorularını yayımlamıyordu. Bu konuda kamuoyundan büyük tepkiler gören ÖSYM, YGS öncesinde açıklama yaparak sınavdan 1-2 gün sonra soru ve cevapları yayımlayacağını açıklamıştı. Bugün ÖSYM tarafından YGS soru ve cevapları açıklandı. 13 Mart 2016 tarihinde yapılan YGS soru ve cevaplarını […]

YGS Soru ve Cevap Kitapçığı Yayımlandı

13 Mart 2016 tarihinde yapılan YGS’nin sorularının yayımlanacağı daha önceden açıklanmıştı. Son yıllarda ÖSYM hiçbir sınavın sorularını yayımlamıyordu. Bu konuda kamuoyundan büyük tepkiler gören ÖSYM, YGS öncesinde açıklama yaparak sınavdan 1-2 gün sonra soru ve cevapları yayımlayacağını açıklamıştı.

Bugün ÖSYM tarafından YGS soru ve cevapları açıklandı. 13 Mart 2016 tarihinde yapılan YGS soru ve cevaplarını indirmek için tıklayınız

2016 YGS’nin Değerlendirilmesi

Sınava giren adaylar genel olarak sınavın kolay olduğunu söyledi. Adaylar sadece matematik sorularında zorlandıklarını belirttiler. Biz de sınava giren tüm adayların emeklerinin karşılığını almalarını diliyoruz.

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.